Úvodní strana / Letní sporty / Bazény / Bazénové filtrace / Kartušová filtrace BESTWAY s průtokem 3.028 l/h

Kartušová filtrace BESTWAY s průtokem 3.028 l/h

Kartušová filtrace BESTWAY s průtokem 3.028 l/h
Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : BESTWAY


Vaše cena s DPH : 990,-

 
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Kartušová filtrace BESTWAY s průtokem 3.028 l/h je bazénová, kartušová filtrace pro nadzemní bazény s průtokem 3.028 litrů za hodinu. Doporučeno pro bazény s objemem do 20.000 litrů.

Kartušová bazénová filtrace slouží k tomu, aby zachytila nečistoty a případné usazeniny obsažené ve vodě. Bazénová voda prochází kartušovou papírovou filtrační vložkou a na této vložce se zachycují mechanické nečistoty a čistá voda se následně vrací do bazénu.

Papírová filtrační vložka je válec papíru, který je vrstven do kruhu a svým výsledným tvarem připomíná skládací harmoniku.

Filtrace jako taková se skládá ze dvou částí. První část představuje kartušová filtrační vložka, která se dá vyměňovat a čerpadla, které nasává a následně vhání vodu zpět do bazénu. Filtrační vložku musíte několikrát týdně vyjmout a proprat tlakem tekoucí vody, abyste z filtru dostali mechanické nečistoty. Abyste dosáhli maximálního výkonu filtračního zařízení, tak doporučujeme, abyste filtrační vložku za letní sezónu několikrát vyměnili.

Záleží samozřejmě také na tom, jak často je bazén používán a zda používáte další vhodné doplňky k bazénu, jako např. ochranné plachty, které pomáhají udržet vodu ve vašem bazénu průzračně čistou, stejně jako první den při napuštění.

Kartušová filtrace má průtok 3.028 litrů vody za hodinu a je vhodná pro bazény s objemem do 20 000 litrů. Filtrace je napájena z klasické elektrické zásuvky o napětí 220 – 240 V a váží pouze 1.9 kg, takže se s filtrací dá lehce manipulovat.

Kartušová filtrace BESTWAY s průtokem 3.028 l/h
Technický popis :

- napájení filtrace AC 220-240 V
- certifikát CE
- hmotnost filtrace 1,9 kg
- průměr hadice 34mm
- průměr výpusti (násady) 30 mm

Kartušová filtrace BESTWAY s průtokem 3.028 l/h
Tématické články :

3 tipy na bazénové příslušenství, které ušetří hodiny času
Taky vás strašili, že s bazénem přichází tolik starostí, že to za tu chvilku osvěžení ani nestojí? Nevěřte jim. Stačí vědět, po kterém přísluše ... celý článek >>