Bazénová plachta 305 cm

Bazénová plachta 305 cm
Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : BESTWAY


Vaše cena s DPH : 239,-

 
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Bazénová plachta 305 cm na bazén ochrání váš bazén před nepříznivými vlivy okolí. Zvláště pokud máte bazén umístěn na zahradě a blízkosti jsou kvetoucí stromy, tak ochranná plachta výborně poslouží při zachytávání nečistot, které by jinak dopadly na vodní hladinu.

Bazénová plachta 305 cm pomáhá udržet váš bazén čistý v době, kdy se bazén nepoužívá. Listy, květy a ostatní nečistoty můžou být pro váš bazén nepříjemné, jelikož po dopadu na vodní hladinu nasáknou vodu a následně klesnou ke dnu a může tak vytvářet nevzhledné shluky usazenin. Pokud se jedná o větší mechanické nečistoty, tak by se mohlo stát, že budou přestavovat problém i pro bazénovou filtraci.

Používáním ochranné plachty udržujete váš bazén čistý a zároveň pomáháte prodloužit životnost bazénové filtrace, zejména pak výměnných filtrů, které při používání plachty na bazén odfiltrovávají mnohem méně nečistot z bazénu.

Bazénová plachta 305 cm
Technický popis :

- odolná proti UV
- určeno pro kruhové bazény o průměru 305 cm

Bazénová plachta 305 cm
Tématické články :

3 tipy na bazénové příslušenství, které ušetří hodiny času
Taky vás strašili, že s bazénem přichází tolik starostí, že to za tu chvilku osvěžení ani nestojí? Nevěřte jim. Stačí vědět, po kterém přísluše ... celý článek >>