Dětská zahradní houpačka MASTER A2

Dětská zahradní houpačka MASTER A2
Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : MASTER


Vaše cena s DPH : 2 790,-

 
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Přemýšlíte jak nejlépe zabavit své malé dítko? Nejvíce možností se nabízí rodinám, které mají k dispozici zahradu. Na tu je možné umístit mnoho předmětů, které dokáží malé děti zabavit na dlouhou dobu.

Oblíbené jsou nejrůznější houpačky. V naší nabídce jich najdete mnoho. Pokud chcete houpačku, která naráz zabaví dvě děti, volte dětskou zahradní houpačku MASTER A2. Je vhodná pro rodiny s dvěma malými dětmi, či pro ty, ke kterým chodí na návštěvu další rodina s potomkem. Dítka se nebudou muset dohadovat, kdo bude na houpačce.

Dětská zahradní houpačka MASTER A2 je snadná na sestavení. Získáte srozumitelný návod, díky kterému ji sestavíte během malé chvilky. Každé hravé dítě bude z ní nadšené. Rodiče zase budou spokojení, že svého potomka smysluplně zabavili.

Dětská zahradní houpačka je určená pro děti od 3 do 10 let. Zatížení jedné houpačky je do 35 kg. Nosnost je tedy dohromady 70 kg.

Dětskou houpačku od nás dostanete v balení s rozměry 212 x 166 x 200 cm. Houpačka má hmotnost 18 kg.

Děti mají rády houpačky a díky různým zahradním houpačkám nebudete muset chodit do parku, aby si mohl váš potomek této zábavy do sytosti užívat.

Dětská zahradní houpačka MASTER A2
Technický popis :

- houpačka pro děti od 3 do 10 let
- houpačka určena maximálně pro 2 děti
- max. zatížení houpačky 35 kg na osobu
- rozměry 212 x 166 výška 200 cm
- hmotnost 18 kg
- nosnost 70 kg