Úvodní strana / Hry pro volný čas / Elektronické terče / Elektronický terč Echowell Amo 1016

Elektronický terč Echowell Amo 1016

Elektronický terč Echowell Amo 1016
Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : Echowell


Vaše cena s DPH : 2 239,-

 
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Hráli jste někdy šipky? Většina lidí tuto aktivitu někdy zkusila. Oblíbená je v hospodách či klubech, ale možná vás pozval někdo k sobě domů na hru šipek. Šipky se dají hrát všude. Pokud vás zaujali hodně, můžete si pořídit elektronický terč.

V naší nabídce najdete mnohé elektronické terče. Některé jsou v základním provedení, ale najdete i velmi propracovaná řešení s mnohými vychytávkami. Mezi tyto terče patří i elektronický terč Echowell Amo 1016.

Elektronický terč Echowell Amo 1016 umožní hru až šestnácti hráčům. Chcete-li si zahrát šipky s velkou partou lidí, není to problém.

Potěší vás i široký výběr z her. Z 31 her mající dohromady 184 variant si určitě i vy vyberete hru, která vás bude bavit.

Elektronický terč se pyšní devíti LED displeji. Terč je napájen síťovým adaptérem, který najdete v balení. Nemusíte se starat o vypínání terče. Má totiž funkci automatického vypnutí.

Navíc ještě k elektronickému terči Echowell Amo 1016 získáte 12 šipek a 28 hrotů. Budete plně připraveni na hraní šipek.

S elektronickým terčem, který si pořídíte domů, se zabavíte nejen vy. Určitě i vaši přátele si přijdou s vámi rádi zahrát. Zpestřete si volný čas hraním šipek.

Elektronický terč Echowell Amo 1016
Technický popis :

- až pro 16 hráčů
- 31 her
- 184 herních variant
- 12 šipek
- 28 hrotů
- 9 LED displejů
- napájení na síťový adaptér součástí balení
- funkce automatického vypnutí
- průměr terče 35cm