Úvodní strana / Gymnastika / Trampolíny / Skákací trampolíny / Trampolína MASTERJUMP 426 cm

Trampolína MASTERJUMP 426 cm

Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : MASTERJUMP


Vaše cena s DPH : 6 990,-

Doprava zdarma
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Trampolína MASTERJUMP model 2012 se zdokonaleným uchycením ochranného límce s protahovacím okem abychom zamezili vytrhávání připevňovacích gumek. Speciální informativní, ale zároveň zábavný potisk tohoto límce.

Trampolína je velice jednoduchá na sestavení. Průměr trampolíny je 426 cm, je tedy vhodná pro nejmenší děti. Skákací plocha trampolíny je odolná proti UV záření, je tedy vhodná na zahradu. Další nespornou výhodou trampolíny je to, že se dá sestavit bez použití nářadí.

Konstrukce trampolíny je vyrobena z kvalitní galvanizované ocele a konstrukce je zakryta obvodovým ochranným polštářem. Použitá ocel nepodléhá díky galvanizaci rychlé korozi. Trampolína má nosnost 120 kg. Celková hmotnost trampolíny je 63 kg.

Trampolína MASTERJUMP 426 cm nabízí výbornou kvalitu za rozumnou cenu. Robustní konstrukce zajistí vysoký odraz a je zárukou pořádného sportovního vyžití. Trampolínu nelze používat jako odrazový můstek.

Pro maximální bezpečnost při hraní na trampolíně doporučujeme k trampolíně zakoupit rovněž ochrannou síť a používání ochranné plachty ochrání trampolínu před rozmary přírody.

Trampolína MASTERJUMP 426 cm
Technický popis :

- trampolína o průměru 426 cm
- trubky jsou galvanizovány zevnitř i zvenku, což zajišťuje výbornou ochranu proti korozi
- 88 speciálně dlouhých pružin
- skákací plocha odolná proti UV záření
- trampolínu lze sestavit bez použití jakéhokoliv nářadí
- ochranný polštář po obvodu
- výška 89 cm
- hmotnost 63 kg
- nosnost 120 kg