Úvodní strana / Fitness / Posilovací lavice / Šikmá lavička MASTER s činkami

Šikmá lavička MASTER s činkami

Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : MASTER


Vaše cena s DPH : 1 790,-

 
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Šikmá lavička MASTER s činkami je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí. Tento produkt zaujme nejen svým atraktivním oranžovým vzhledem, ale i účinností při posilování břišních a zádových svalů ať už doma či v posilovně. Posilovací přístroj je vhodný pro ty, kteří mají problémy se zády (např.: páteř) pro dobré uvolnění. Nejčastěji tento produkt nalezneme v odvětví fitness, ale je určený nejen pro ženy, ale i pro pány.

Šikmá lavička MASTER s činkami nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní břišních svalů. Tento produkt je vyroben ze stabilního ocelového rámu společně se silnou ochrannou pěnou zaručující komfort při cvičení. Tato šikmá prohnutá lavička má nastavitelný úhel náklonu, tudíž lze nastavovat podle potřeby a další její výhodou je možnost složení. Součástí lavice jsou také 2ks činek po 1,5 kg.

Výrobcem šikmé lavičky MASTER s činkami je společnost MASTER Sport s.r.o., která má zázemí v České republice již od roku 2004 a je jedním z největších prodejců sportovních potřeb na českém a slovenském trhu. Tato společnost se dále zabývá výrobou trampolín. Firma distribuuje produkty nejen po České a Slovenské republice, ale i do Polska.

Šikmá lavička MASTER s činkami
Technický popis :

- prohnutá šikmá lavička se zpevněným sedadlem
- nastavitelný úhel náklonu
- silné ochranné pěny zaručují komfort při cvičení
- součástí 2 ks činek 1,5 kg
- možnost složení
- rozměry 125 x 61 x 77 cm
- hmotnost 12 kg
- nosnost 100 kg