Úvodní strana / Fitness / Posilovací lavice / Posilovací lavice HMS LS 7838

Posilovací lavice HMS LS 7838

Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : 4-6 pracovních dnů
Výrobce : HMS


Vaše cena s DPH : 2 589,-

 
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Posilovací lavice HMS LS 7838 je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových a stehenních svalů. Cvičení na tomto stroji má možnosti - flat bench press (zvedání činek), incline bench press (posilování prsních svalů), leg curl (zachycení nohou) a leg extensit (protažení nohou). Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí, ale i v posilovně. Tento produkt zaujme nejen svým atraktivním aerodynamickým vzhledem, ale i účinností při posilování všech již zmíněných svalů. Nejčastěji tento produkt nalezneme v odvětví fitness, ale je určený nejen pro ženy, ale i pro pány.

Posilovací lavice HMS LS 7838 nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní svalů. Tento produkt je vyroben ze stabilního rámu společně se protiskluzovými podložkami zaručující komfort při cvičení. Nastavitelná výška držadel činky a také 4 nastavení úhlu sklonu opěradla, lze nastavovat podle potřeby a další její výhodou je možnost složení. Celková hmotnost šikmé lavice je 22 kg.

Výrobcem posilovací lavice HMS LS 7838je společnost HMS Fitness, která má zázemí v Americe a zakládá si na sloganech – ztráty váhy, zvětšení síly, snížení stresu a celkově lepšího životního stylu. Tato společnost také pořádá tzv. „Boot camps“ - tábory pro posilování.

Posilovací lavice HMS LS 7838
Technický popis :

- možnosti: flat bench press, incline bench press, leg curl, leg extension
- nastavitelná výška držadel činky
- 4-nastavení úhlu sklonu opěradla (0° - 25°)
- vzdálenost mezi držadly činky 55 cm
- antiskluzové podložky
- dá se složit
- rozměry: 158 x 113 x 147 cm
- hmotnost: 22 kg
- maximální zatížení: 100 kg
- výška lavice od země - 45 cm
- vzpěračská tyč a kotouče nejsou součástí