Úvodní strana / Fitness / Eliptické trenažéry / Eliptical MASTER EC100 Ergometer

Eliptical MASTER EC100 Ergometer

Základní informace
Záruka : 5 let !!!
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : MASTER


Vaše cena s DPH : 47 990,-

Montáž zdarma
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Magnetický eliptický trenažér MASTER EC100 Ergometer je trenažérem vhodným pro užití v komerčním prostředí. Je to komfortní eliptical s elektronickým ovládáním zátěže, Self-Generate systémem pro napájení computeru a s přehledným computerem. Nabízí širokou paletu stupňů zátěže a proto dokáže uspokojit jak začínající, tak pokročilé sportovce.

Zátěžový systém eliptického trenažéru MASTER EC100 pracuje se setrvačníkem o hmotnosti 13,5 kg. Uživatel má na výběr ze 40 různých stupňů zátěže. Veškeré pohyblivé části jsou uloženy na kvalitních strojových ložiscích, která zajišťují dlouhou životnost elipticalu. Ergonomie je přizpůsobena tak, aby bylo cvičení pohodlné a efektivní. Trenažér disponuje jak pevnými, tak pohyblivými rukojetěmi. Délka kroku je 50 cm.

Pro osvěžení při cvičení je eliptical vybaven ventilátorem. Celý crossový trenažér MASTER EC100 je napájen pouze energií generovanou samotným pohybem, takže není nutné žádné další napájení.

Computer magnetického eliptického trenažéru MASTER EC100 disponuje velkým modře podsvíceným LCD displejem, který zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, METs, Watt a RPM (otáčky za minutu). Tepovou frekvenci je možné měřit kontaktně díky senzorům v rukojetích, nebo bezdrátově pomocí hrudního pásu POLAR.

Celkem je v elipticalu nahraných 9 programů (5 přednastavených, 1 uživatelský, 2 programy řízené tepovou frekvencí a 1 manuální program). Dále je zde fitness test a funkce zobrazení 400m okruhu.

Rozměry elipticalu MASTER EC100 po sestavení jsou 198 x 70 x 170 cm. Hmotnost stroje je 109 kg. Manipulaci usnadňují vestavěná pojezdová kolečka. Maximální doporučená hmotnost uživatele je 150 kg.

Odborný servis značky MASTER je dostupný po celé České republice.

Eliptical MASTER EC100 Ergometer
Technický popis :

- komerční magnetický eliptický trenažér s elektronickým ovládáním zátěže
- 13,5 kg zátěžové kolo
- 40 stupňů zátěže
- Self-Generate systém - cvičením na trenažéru se vytváří energie potřebná pro jeho provoz, tudíž nepotřebuje žádné napájení
- strojová ložisky ve všech pohyblivých částech
- délka kroku 50 cm
- pevné a pohyblivé rukojeti
- kolečka pro snadný transport
- ventilátor pro osvěžení při cvičení
- Odborný servis po celé ČR
- Prodloužená záruka 5 let na rám

Výbava computeru:
- velký modře podsvícený LED displej computeru monitorující čas, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, METs, Watt a RPM otáčky
- grafické zobrazení 400 metrového okruhu
- snímač tepové frekvence v rukojetích
- hrudní pás POLAR pro bezdrátové snímání pulsu
- 9 programů (5 přednastavených programů, uživatelský program, 2 programy dle tepové frekvence, fitness test a manuální program)

Ostatní informace:
- rozměry po sestavení 198 x 70 x 170 cm
- hmotnost 109 kg
- nosnost 150 kg
- maximální výška sportovce - bez omezení
- kategorie SA (dle normy EN957)