Úvodní strana / Camping a outdoor / Nafukovací matrace / Nafukovací matrace INTEX Twin JR

Nafukovací matrace INTEX Twin JR

Nafukovací matrace INTEX Twin JR
Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : není skladem - na dotaz
Výrobce : INTEX


Vaše cena s DPH : 435,-

 
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Nafukovací matrace se vyznačují tím, že jsou nenáročné na údržbu a poskytují komfort na cestách za přijatelnou cenu. Nafukovací matrace má na horní straně plyš, která zabraňuje klouzání povlečení, pokud matraci používáte jako postel.

Nafukovací matrace je také vhodná jako dočasná postel do nezařízeného bytu nebo do novostavby. Matrace je opatřena ventilem pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí, takže její nafouknutí a následné složení je tak otázkou chvilky.

Nafukovací matraci můžete stejně dobře použít jako lehátko na vodu nebo k polehávání na pláži na dovolené. Zejména pokud trávíte dovolenou v letovisku s oblázkovou pláží, vyhnete se díky matraci nepříjemným otlačeninám.

Matrace je skladná, lehká a jednoduše ji tedy uložíte v době nepoužívání nebo sbalíte na cesty.

Nafukovací matrace o rozměru 76 x 193 x 22 cm. Snadno se udržuje, nepromokavá. Na vrchní straně plyš, který zabraňuje klouzaní povlečení. Matrace je vybavena ventilem pro rychlé nafouknutí i vyfouknutí. Je kompaktní pro skladování nebo cestování.

Nafukovací matrace INTEX Twin JR
Technický popis :

- kempingová nafukovací matrace o rozměru 76 x 193 x 22 cm
- hmotnost 2,05 kg
- barva modrá

Nafukovací matrace INTEX Twin JR
Tématické články :

Neohlášené návštěvy Vás již nezaskočí
Nafukovací matrace poskytují nejen velkou dávku komfortu, ale i široké využití, jsou vhodné nejen pro použití doma, ale i venku. ... celý článek >>