Úvodní strana / Bojové sporty / Box / Pytle a trenažéry / Boxovací trenažér MASTER Clasic

Boxovací trenažér MASTER Clasic

Základní informace
Záruka : 24 měsíců
Dodání : VYPRODÁNO
Výrobce : MASTER


Vaše cena s DPH : 3 990,-

Doprava zdarma
Máte jakýkoliv dotaz ? Napište nám a my vás rádi kontaktujeme a zodpovíme veškeré otázky.

Myslíte to s boxováním vážně a chcete mít vybavení, které vám umožní co nekvalitnější trénink zaměřený na rozmanité údery i kopy? Pak je pro vás vhodnou volbou boxovací trenažér MASTER Clasic.

Boxovací trenažer MASTER Clasic představuje ideální flexibilní boxovací trenažér, se kterým získáte rychlost, sílu a další vlastnosti vhodné pro box. Hodí se pro všechny, kteří nechtějí docházet do tělocvičen a dalších sportovních center.

Díky boxovacímu trenažeru MASTER Clasic si budete moci udržovat fyzickou i psychickou kondici. Nacvičíte dokonale různé údery a kopy.

Na trenažeru je vhodné věnovat se samostatnému tréninku, ale pokud vás už bude trénink jednotlivce nudit, můžete si přizvat spoluhráče. Trénování na trenažeru ve dvou bude pro vás jistě příjemnou zábavou.

Trenažér je vyrobený z vysoce kvalitní tkaniny z PU, která je otěruvzdorná. Samotný pytel je vyplněný molitanem. Pokud chcete pytel upevnit, naplníte jeho podsadu vodou.

Trenažér se také přizpůsobí vaší výšce. Můžete si ho pro větší komfort nastavit při tréninku do třech různých výškových skupin.

Obujte se i vy do boxování a pořiďte si kvalitní boxovací trenažer MASTER Clasic. Sami uvidíte, jak rychle se při pravidelném tréninku budete zlepšovat.

Boxovací trenažér MASTER Clasic
Technický popis :

- boxovací trenažér
- povrchový materiál: otěruvzdorná PU tkanina
- vnitřní materiál: molitanová výplň
- materiál podsady: ABS plast
- nastavitelná výška: 145, 160, 175 cm
- průměr: 35 cm
- stabilní podsada plnící se vodou (hmotnost až 100 kg)
- vysoce kvalitní a odolná povrchová úprava

Boxovací trenažér MASTER Clasic
Tématické články :

Boxovací pytle a trenažéry
V poslední době se do obliby dostávají boxovací pytle a trenažéry jako alternativní cesta kardio tréninku. Mnoho zákazníků se dotazuje, zda při boxová ... celý článek >>