Neohlášené návštěvy Vás již nezaskočí


Uveřejněno 02.10.2015, 17:00

Autor : Domishák

Jistě už jste zažili situaci, kdy znenadání zazvoní zvonek, otevřete dveře a tam stojí neohlášená návštěva. Ať už je z daleka, anebo se nemá moc k odchodu, a tak se její přítomnost protáhne do pozdních hodin, nastane problém, kam s nocležníky. Pokoj pro hosty není zdaleka běžnou součástí všech domácností. Kam ale uložit návštěvu, která si u nás přeje přenocovat? Přenechat jí vlastní ložnici a spát na zemi vzbudí jistě v návštěvě pocit trapnosti. Jak ale podobným trapasům předejít, vždyť nemůžeme mít doma tolik postelí. Tento problém hravě vyřeší nafukovací matrace  MASTER. Vhodná doba k pořízení je každá, využijete ji totiž v jakémkoliv ročním období i při jakékoliv příležitosti. Naše nafukovací matrace poskytují nejen velkou dávku komfortu, ale i široké využití, jsou vhodné nejen pro použití doma, ale i venku.  Matrace MASTER skvěle poslouží k odpočinku i pohodlnému spánku.

Matrace MASTER je vhodná i pro venkovní použití
Nafukovací matrace jsou stále populárnější volbou i pro milovníky přírody. Komfortní a pohodlné nafukovací matrace jsou ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě. Jsou skladné a přitom perfektně izolují od chladu, vlhkosti a drobných nerovností. Pro většinu lidí je nemožné spát na tvrdé zemi v barbarském stylu a to zejména těch, kteří trpí na bolesti zad nebo kloubů. S matrací MASTER však budete na druhý den odpočatí a připravení na průzkum terénu i neznámá dobrodružství.

Použitý materiál
MASTER matrace je vyrobena z pevného materiálu, odolného proti propíchnutí, na svrchní straně na dotek velmi příjemného semiše, zespodu s voděodolnou úpravou. Matrace je vyrobena z kvalitní vinylové fólie, díky čemuž je údržba snadná a jednoduchá. Podélné výztuhy zaručují vyšší pevnost, tuhost a pohodlí při ležení. I díky vysoké trvanlivosti materiálu a 2V1 ventilu, který zaručuje jednoduché použití ručních, nožních nebo elektrických pump pro nafukování a vyfukování, je matrace vhodná jak do bytu, tak na turistiku.

Široké využití
S tímto pomocníkem, Vás již nezaskočí žádná nečekaná návštěva. Uspokojí rozličné potřeby hostů, tvrdost lůžka si může každý nastavit přifouknutím nebo upuštěním matrace. Vnější semišový potah umožňuje lepší zážitek ze spaní a zabraňuje vypadnutí či vyklouznutí z postele během spánku.
Matrace MASTER je věc, která se v domácnosti určitě neztratí a najde si své využití. Ať už jako nouzové lůžko pro návštěvu, přenosná postel do stanu, na zahradu, chatu, chalupu či na pláž jako lehátko na opalování nebo k vodním hrátkám, anebo jako dočasná podestýlka pro výlety. Snadno skladovatelná matrace je vždy připravena k použití.

Snadná údržba a instalace
Nafukovací postele Master jsou cenově dostupné s minimálními nároky na údržbu. Instalace vzduchové matrace zabere jen pár minut. Nafukovací postele Master mají vnitřní dělené komory pro rovnoměrné nafouknutí, díky čemuž získávají vysokou pevnost po celé své ploše. Odolný materiál použitý při výrobě nafukovacích postelí zaručuje jejich dlouhou životnost i při pravidelném používání. Povrch nafukovací postele je upraven vodou omyvatelným semišovým povrchem, který je velmi příjemný na dotek.

Ještě si myslíte, že spaní na něčem jiném než v posteli není pohodlné? Zkuste naše nafukovací matrace na spaní, které jsou konstruovány tak, aby splňovaly nepřísnější měřítka komfortu a pohodlí.

Proč nafukovací matrace
•    komfort a luxus na cesty - snadná přenositelnost
•    vhodné pro každou příležitost - výběr z mnoha typů
•    voděodolný povrch
•    snadno skladovatelné


Tyto čtyři modely dodáváme včetně sady na opravy a se zárukou 24 měsíců. Jsou vybaveny bezpečnostním ventilem, umožňujícím extra rychlé nafouknutí/vyfouknutí.


 
MASTER  Single                                                           
Rozměry: 191 x 73 x 22 cm
Rozměry balení: 25 x 30 x 7 cm
Nosnost: 100 kg
Počet osob: 1
Hmotnost: 2,0 Kg

MASTER Twin

Rozměry: 191 x 99 x 22 cm
Rozměry balení: 30 x 9 x 25 cm
Nosnost: 100 kg
Počet osob: 2
Hmotnost: 2,5 kg
 
¨
 
MASTER Queen


Rozměry: 203 x 152 x 22 cm                                                
Rozměry balení: 27 x 37 x 12
Nosnost: 200 kg
Počet osob: 2
Hmotnost: 4,1 Kg

MASTER King

Rozměry: 203 x 182 x 22
Rozměry balení: 29 x 39 x 26
Nosnost: 200 kg
Počet osob:2
Hmotnost: 5 kg
 

V nabídce jsou i neméně pohodlné matrace značky Intex.

Domishák
7 let se skrýval v zákoutích skladu.
7 let naslouchal a pozoroval všechno to dění a snažení.
Po 7 letech se odhodlal ukázat světu.