Sáně SULOV


Uveřejněno 30.10.2015, 17:00

Autor : Domishák

Ze Santovy dílničky: Sáně Sulov

Každou chvíli můžeme očekávat čerstvě napadaný sníh, a proto bychom se na něj měli připravit. Nebude trvat dlouho a krajina bude zahalena do sněhové peřiny. Je čas hodit fotbalové míče, rakety, kola a trojkolky do kumbálu!
Sáňky Sulov, ty prostě musíš mít
K zimě patří sníh a k němu neodmyslitelně zase sáňky. Nebojte se být retro a přivítejte zimu se stylem. Sáně Sulov cílí na nostalgiky, jsou vyhotoveny v původním, zachovaném, klasickém a na tradicích lpícím designu s kovovou vzpěrou, která zajistí maximální pevnost sání. Skluznice, vruty a rozpěrka jsou opatřeny protikorodujícím lakem, který mnohonásobně sníží proces opotřebení a umocní lesk při kontaktu se slunečními paprsky. V zasněžené krajině se tak stanete opravdu nepřehlédnutelnými. Konstrukce je odlehčená (váží pouhých 5,9 kg), vyrobená z pravého, nefalšovaného, přírodního, nereznoucího, bukového dřeva. Sedací potah s kvalitně vyplétanými textilními, nepromokavými popruhy zajistí dostatečný komfort při jízdě. Další velkou výhodou, která stojí za zmínku, je nosnost. Tyto sáně totiž unesou zadnici o hmotnosti až 120 kg. Ti, kterým cukroví, řízky a bramborový salát „moc nejedou“, mohou na sáně přizvat i kamaráda. Saně SULOV poskytují dostatečný prostor pro tři děti nebo dva dospělé.  Celodřevěné sáňky se zahnutým, aerodynamickým obloučkem na ruce, který je uchycen kovovými čepy, jsou téměř bezúdržbové. Jedná se o poctivou, tradiční, slovenskou výrobu! Kromě toho jsou sáně SULOV vysoce ekologické a nevypouští žádné zplodiny. Abyste je uvedli do pohybu, nepotřebujete baterky ani jiné pohonné hmoty. Jako pohon slouží z kopce vítr v zádech, do kopce jsou poháněny tátovou silou.
Děti pozor! Výčet vlastností a možností těchto sání ještě stále není u konce. Sáně je možné doplnit o dětskou ohrádku, což umožňuje vzít na zběsilou jízdu i svého mladšího bratra nebo sestru. Tato kvalitní, ohýbaná, dřevěná ohrádka má mimořádně dobrou pevnost a také dlouhou životnost.
A co na sáňky Sulov říká Santa?
„Jsou lehké, tak pohodlné… a na sněhu nelepí!“


Technické parametry:

MATERIÁL: bukové dřevo
PROVEDENÍ: dřevo / kov
NOSNOST: 120 kg
DÉLKA SÁNÍ: výběr z 95 cm, 110 cm a 125 cm
HMOTNOST: do 5,9 kg
KOVOVÁ VZPĚRA PRO MAXIMÁLNÍ PEVNOST SÁNÍ
LAKOVANÉ PROVEDENÍ - DOKONALÁ OCHRANA PROTI VLHKOSTI
VELICE KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Neváhejte a objednejte si i Vy, ještě dnes, vytuněné turbo sáně značky Sulov s neotřelým designem a vyrazte na kopec jako piráti sněhových dálnic v novém modelu. Držte si klobouky, jedeem!


Domishák
7 let se skrýval v zákoutích skladu.
7 let naslouchal a pozoroval všechno to dění a snažení.
Po 7 letech se odhodlal ukázat světu.